SteamDB.info Nedir ? Nasıl Kullanılır ?Website : https://steamdb.info/

Bilinen Steam'in veritabanını kullanarak size oldukça fazla özellik sunan süper bir site diyebilirim. Bunları genel olarak söylemek gerekirse : Genel oyunların oynanma süreleri, Aktif Oyuncu miktarı, Bir oyuncunun steam hesap değeri, İndirimde ki oyunlar, Steam da ki bundle lar, Top List

1) İndirimli Oyun takibi


Sales kısmına geldiğiniz zaman hemen üst taraf da Discount ve Rating alanlarını kullanarak çok güzel oyunları yakalama şansınız var. Ben her ikisini de 80% e getirip "Reload the Page" diyorum. +80% indirime uğramış ve kullanıcılardan +80% üzerinde olumlu oy alan oyunları size gösteriyor. Günlük - Haftalık şekilde burayı takip ederek güzel oyunlar limitli miktarda indirime girdiği zaman sizin bunu yakalamanız kolaylaşıyor.

2) En çok oynanan Oyun


https://steamdb.info/graph/ direk bu adresi kullanıp ulaşabilirsiniz. Şuan kaç kişi oynuyor / 24 Saat içerisinde en çok kaç kişi oynadı / Genel olarak en çok ulaştığı anlık oyuncu sayısı şeklinde sıralama yapabiliyorsunuz. Ayrıyetten Steam 'in kendisini de değerlemeye sokmuşlar. Steam şu ana kadar en çok anlık olarak çevrimiçi 13,480,916 kullanıcıya ulaşabilmiş.

3) Steam hesap değeri


Calculator sayfasından yapabiliyorsunuz. Steam de profilinize girdiğiniz zaman adres çubuğunda yer alan profil id niz ile rahatlıkla bu işlemi yapabilirsiniz. Tabi bir başka insanın da steam hesap değerini rahatlıkla görebilirsiniz. Örneğin şuan da 914 LVL olan steam'in en yüksek seviyede ki kişisi olan PalmDesert'i göz önüne aldığımız zaman : https://steamdb.info/calculator/76561197982003783/ şeklinde kullanımı olacaktır.

4) Top List


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Macbook nasıl kapatılır

AirTag pil değişimi çalışmaması