Ağustos 2021 Durum Paylaşımı

 Herkese Merhabalar, bir ayın sonuna daha yaklaşırken durum paylaşımı yapmak istedim. 

Hayatımın hızı bu aralar yavaşladı. Göz rengimi 27 yaşında ne olduğunu bulmam da ayrı bi komik oldu. Ben yıllardır açık kahve rengi sanıyordum ama göz rengim şu anda Ela :)  Gözlerimin farkına vardıran geçen ay yakınlaştığım ve bana bocuk bileklikleri hediye eden arkadaşım. İsmini veremeyeceğim için "E" kodlu diyeceğim.

"E" kodlu arkadaşımla bu ay güzelce gezip birbirimizi daha iyi tanıdık. Şahsen eğlenmeyi gezmeyi sevdim güzel vakit geçirdik. 

Çocukken oynadığım bir dans oyunu vardı, ona benzer telefonda pofuduk biraz saçma çocuksu bi oyun oynadım, azcık girdim diyebilirim. Orada da Beyza diye bir kızla tanıştım, eğlenceli konuştan bebe :)

2 yıla yakın süredir saç tıraşımı kendim yapıyorum. Fakat bu sefer batırdım. Batırma sebebim risk almış olmamdı. Önler yanlar tamam ama arka kısım komple battı. Kat kat ve yamuk katlar şeklinde saç oldu arka taraf :) Öncesinde risk almışım belli bir uzunlukla komple kesiyordum, eşit saç dağılımı olduğundan göze batmıyordu. Fakat bu sefer enseyi komple sıfırlayıp yukarı doğru uzayarak çıkmasını istedim. Tabi ki beceremedim ile görmeden olacak iş değilmiş. 

Yıllardır ara ara yulaf yerim. Meğer yulaf çiğ yenmemesi gereken, çiğ yendiği vakit çay gibi zararı olan bir ürünmüş. Pişirilmesi yada Süt / meyve suyunda uzun bir süre bekletilmesi gerekiyormuş. Aksi taktirde Çay gibi demir enzimine zarar veriyormuş. 

2 Yıldır kullandığım Anker Q10 kulaklığımda, her iki tarafıda aynı anda patladı. Nasıl ayarladılarsa artık anlam veremedim. Bundan sonra bu tarz bir kulaklığım aldığımda, kesinlikle süngerinin değişip değiştirilemeyeceğine bakacağım. Çünkü bu ankerin süngeri değiştirilemiyor. Direk çöp oldu
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

SteamDB.info Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Macbook nasıl kapatılır